Шановні клієнти, діюча пропозиція обмежена в асортименті та ще багато корму у нас в наявності.
Оріджен та Акана вже прямують з Канади в Україну!
Оскільки порт в Одесі тимчасово закритий, нові надходження кормів для Ваших улюбленців пройдуть трохи довший шлях ніж зазвичай і надійдуть в продаж вже в першій половині травня. Пишіть нам у Facebook www.fb.com/apgua , Instagram www.instagram.com/acana_orijen.ua або на пошту info@acana.com.ua і ми допоможемо Вам підібрати тимчасову альтернативу на час відсутності Вашої улюбленої формули корму.

Біологічно Відповідні™ сухі корми для котів

ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ РЕЦЕПТУРИ

Раціони що на 75% складаються з м’яса птиці, вирощеної на вільному вигулі, прісноводної та океанічної риби та гніздових яєць. Корми ACANA для котів сповнені протеїном та смаком. Свіжі або сирі інгредієнти в ACANA, представлені високопоживним м’ясом, органами, хрящами та кістками, забезпечують котам повноцінне та збалансоване харчування.

Вже у продажу в Україні

СМАК, ЯКОГО ЖАДАЄ ВАШ КІТ

Нові корми ACANA для котів містять у своєму складі 65-70% якісних м’ясних інгредієнтів з птиці, вирощеної на вільному вигулі, океанічної та прісноводної риби та гніздових яєць. Ці інгредієнти поєднані в чотирьох високопоживних та неймовірно смачних рецептурах. Ваш кіт полюбить цю смачну та корисну їжу.