ЧИ ПРАВДА, ЩО КОМПАНІЯ MARS КУПИЛА ACANA?

Формулювання «для всіх стадій життя»

Чому на деяких раціонах можна зустріти напис «включаючи собак великих порід у період зростання», в той час як на інших раціонах зазначено: «за винятком собак великих порід у період зростання»?

Цуценята великих порід ростуть довше і їх поживні потреби трохи відрізняються від собак малих і середніх порід. Через більш тривалий період зростання, їм необхідні раціони, що забезпечують повільний і стабільний розвиток. Занадто великий вміст кальцію в раціоні цуценят великих порід може привести до швидкого зростання кісток і кальцифікації, збільшення ризику захворювання кісток і суглобів і деформації скелета. У AAFCO встановили максимальний рівень вмісту кальцію в раціонах для цуценят великих порід - 1,8% в перерахунку на суху речовину, для цуценят малих і середніх порід вміст кальцію в раціоні може бути вище -2,5%.

Чи можу я годувати собаку великої породи раціонами, на яких написано «не призначено для цуценят великих порід»

Такі раціони не рекомендовані для цуценят великих або гігантських порід, в період зростання, оскільки дані раціони містять більш високий рівень кальцію. Після завершення росту і повного дозрівання, собакам великих розмірів підійдуть будь-які раціони ORIJEN і ACANA, включаючи раціони, де вказано «не призначено для цуценят великих порід»

Які раціони підійдуть для годування цуценят малих або середніх порід?

Будь-який з раціонів призначених для годування собак на всіх стадіях життя підійдуть для цуценят малих і середніх порід. Єдині раціони, які ми не рекомендуємо цуценятам - це ORIJEN Senior, ORIJEN Fit & Trim і ACANA Light & Fit, оскільки вони призначені тільки для дорослих собак.

Офіційне спростування чуток про продаж компанії Champion Petfoods

Останнім часом ЗМІ поширюють чутки і домисли щодо майбутнього компанії Champion Petfoods.

Ми сподіваємося на розуміння нашої політики - ніколи не коментувати чутки або домисли, що виникають на ринку. Чутки, про продаж компанії Champion Petfoods циркулюють останні кілька років і будуть продовжувати циркулювати так довго, як довго ми будемо тримати нашу обіцянку виробляти кращі в світі корми для домашніх улюбленців брендів ACANA і ORIJEN.

Champion Petfoods продовжує бути приватною компанією з інвестиціями від наших канадських партнерів Bedford Capital, а наше бачення залишається незмінним - завойовувати довіру любителів тварин у всьому світі. Щодня ми фокусуємося на дотриманні наших зобов'язань: забезпечувати любителів собак і кішок кращими кормами для їхніх домашніх улюбленців і забезпечувати сервіс високої якості.

Безпека кормів і кухні Northstar

Розкажіть, які протоколи гарантії якості ви використовуєте

Кухні побудовані таким чином, щоб відтворювати наші обіцянки Любителям тварин у всьому світі. Кухні NorthStar отримали міжнародні сертифікати SFSF і HACCP. Обидві кухні Northstar одні з небагатьох, серед виробників кормів в Північній Америці отримали сертифікацію Європейського союзу. Наша система відстеження інгредієнтів на всіх наших кухнях дозволяє нам контролювати кожен процес. Вся інформація зберігається в базі даних і «підв'язується» до кінцевого продукту (готовому корму) шляхом присвоєння номера лота. Даний лот дозволяє нам відстежувати кожного окремого постачальника інгредієнтів або кожен крок, здійснений всередині кухні.

Наші кухні Northstar-мають багатоступеневу, лідируючу у виробництві систему безпеки HACCP і слідують дуже суворим стандартам GMP (належна виробнича практика) це гарантує те, що наші корми виготовлені за найвищими стандартами.

Наші співробітники відділу забезпечення якості здійснюють перевірочні протоколи з моменту потрапляння інгредієнта на кухню до виготовлення корму і його упаковки. Наші фахівці із забезпечення якості відбирають сировину протягом процесу виробництва і також беруть проби готового корму, відповідно до наших наукових та протоколів ризику. Вся готова продукція, перед відправкою, підлягає перевірці на наявність патогенів. Жоден корм не відвантажується поки ми не проведемо тести на їх безпеку і якість і не отримаємо успішне підтвердження їх безпеки.

Що таке FEDIAF?

FEDIAF - це орган торгівлі, який представляє Європейську зооіндустрію. Оскільки ми експортуємо корми в країни Європи, ми також дотримуємося рекомендацій FEDIAF щодо поживності кормів для собак і котів.

Чи безпечний корм ACANA для мого вихованця з сечо-кам'яною хворобою?

Завдяки високому вмісту м'ясних інгредієнтів і низькому вмісту магнію, корми ACANA мають помірно кислий рН, між 5,5-6. Така помірна кислотність дозволяє підтримувати здоров'я сечовивідної системи собак і котів. Ми рекомендуємо проконсультуватися з Вашим ветеринаром щодо індивідуальних випадків, оскільки кристали мають різну природу і деякі з них потребують споживання специфічних раціонів.

Також, важливо пам'ятати, що собакам і котам схильним до інфекцій сечовивідного тракту або схильним до формування кристалів необхідно пити більше води, щоб розчиняти кристали. Корми ACANA мають більш високу щільність і містять більше протеїну, тому вживання додаткової кількості води може посприяти травленню.

Годування і перехід на новий раціон

Перехід на корм ACANA

Як правило раціон собак та котів не змінний на протязі тривалого часу. Це призводить до адаптації травної системи до певного типу їжі, що ускладнює перехід на новий раціон. Саме тому важливо поступово переходити на новий корм. Це дасть змогу адаптувати травну систему Вашого кота чи собаки, зменшуючи ймовірність виникнення розладів травної системи.

Почніть зі змішування 25% нового корму ACANA Heritage до 75% попереднього раціону. На протязі 7 днів поступово збільшуйте кількість нового корму до тих пір, поки кількість корму ACANA не становитиме 100%.

Як правильно вибрати корм ACANA для годування мого вихованця?

Коли кіт або собака переходять на корм ACANA вперше ми рекомендуємо вибирати формулу з тим же типом м'ясних протеїнів, якими собака або кіт харчуються в даний момент. Це допоможе здійснити перехід легше і мінімізує ризик розвитку проблем з травною системою. Наприклад, якщо вихованець харчується раціоном на основі курки, ми б порекомендували формулу ACANA Prairie Poultry ACANA Wild Prairie.

Також, дуже важливо враховувати вік вашого вихованця. Гарна новина полягає в тому, що більшість наших кормів створені з урахуванням потреб собак і котів всіх стадій життя, як це рекомендують у FEDIAF. Це означає, ви можете починати годувати кошенят і цуценят цими раціонами, починаючи з моменту переходу на годування сухими гранулами, приблизно з 3-4 тижнів. Всі раціони ACANA, розроблені для всіх стадій життя також підходять і старіючим вихованцям. Єдині раціони, які ми не рекомендуємо для кошенят і цуценят - це ACANA Senior ACANA Light & Fit

Що робити, коли корм приївся собаці чи коту?

Часто приїдання відбувається через те, що тварина постійно їсть один і той самий корм, щодня. Так само відбувається і у людей. Ротація раціонів допоможе підтримувати інтерес котів та собак до їжі та уникнути приїдання корму. Також, ротація раціонів стимулюватиме апетит у вибагливих тварин з поганим апетитом.

Що таке ротаційне годування і чи можна чергувати корми ACANA?

Після повного переходу вихованця на корм ACANA, більшість любителів тварин використовують метод ротаційного годування. Ротація формул ACANA дозволяє не допустити «приїдання» певного виду корму, а також урізноманітнити раціон вихованця різними видами протеїнів і жирів. Кращий спосіб почати ротацію - це ротація упаковок, коли у вас закінчується упаковка одного корму і ви купуєте вихованцеві упаковку іншої формули ACANA. У перший раз змішайте обидві формули в співвідношенні 50/50, це необхідно, що б переконатися, що перехід вихованця на нову формулу проходить добре. Якщо у собаки або кота чутливе травлення, ми рекомендуємо здійснювати повноцінний перехід протягом 5-7 днів.

Часто пріїдання відбувається через те що тварина постійно їсть один и той самий корм, щодня. Так само відбувається и у людей. Ротація раціонів допоможе підтрімуваті Інтерес котів та собак до їжі та уникнути приїдання корму. Також, ротація раціонів стимулюватиме апетит у вибагливих вихованців, або тварин з поганим апетитом.

Чи є у вас поради по годівлі?

Годуйте вихованця відповідно до його розміру, породи і віку. Враховуйте, що кошенятам і цуценятам необхідно вдвічі більше енергії, ніж дорослим вихованцям, а старіючим тваринам і вихованцям із зайвою вагою, як правило, необхідно трохи зменшити порцію - все так само, як і для людей!

У разі більшості вихованців ми рекомендуємо годувати двічі на день. Просто розділіть добову норму (яку ви можете знайти в рекомендаціях з годування на упаковці), на дві частини і годуйте вихованця з інтервалом 8-12 годин. Наприклад, згідно рекомендацій по годуванню денна порція вихованця становить 240 г (1 мірна склянка), розділіть цю порцію на дві частини і 1/2 порції дайте вранці, а іншу 1/2 порції дайте ввечері. Можливо, вам знадобиться відкоригувати добову норму годівлі, так щоб вона ідеально відповідала енергетичним потребам вашого вихованця. Денна добова норма може змінюватися з часом, у міру дорослішання тварини. Завжди пам'ятайте про те, що відмінна фізична форма - це запорука здоров'я!

У більшості собак і котів відмінний апетит і вони можуть з'їдати абсолютно все, що ви їм запропонуєте. Оскільки корм ACANA дуже апетитний, будь ті обережними, щоб вихованець не переїдати, адже це може викликати проблеми зі стільцем і привести до набору ваги.

Де ви берете інгредієнти для кормів?

Ми віримо, що для створення кращих в світі кормів необхідні найкращі інгредієнти. Живучи з цим переконанням, ми фокусуємося на співпраці з постачальниками, яких ми знаємо і яким ми віримо. Цю довіру можна заслужити демонструючи постійне прагнення до забезпечення якості, безпеки інгредієнтів, дотримуючись екологічних норм і відкритість до комунікації. Ми вибираємо тільки тих постачальників, хто прихильний цим цінностям, забезпечуючи нас найкращими інгредієнтами.

Наш процес перевірки нових постачальників триває 90-180 днів. Тут в Компанії Чемпіон Петфудс, вимоги і увагу до деталей які ми висуваємо постачальникам, куди вищі, ніж вимоги, які висуваються до постачальників, задіяним в постачанні продуктів харчування для людей.

Наші вимоги до якості не закінчуються, після того, як нові постачальники проходять перевірку і отримують схвалення. Що б бути впевненими в тому, що стандарти наших постачальників повністю відповідають нашим суворим стандартам, ми регулярно відвідуємо і проводимо аудит наших партнерів. Також ми проводимо оцінку ризику самих інгредієнтів. Після того, як постачальник потрапляє в нашу команду, ми постійно підтримуємо зв'язок з ним, проводимо часті зустрічі, здійснюємо візити та переговори. Таким чином, ми відчуваємо себе впевненими в тому, що ваші і наші вихованці отримують тільки все найкраще.

Чи можна стверджувати, що інгредієнти в ваших кормах не містять ГМО?

Ми не використовуємо інгредієнти з вмістом ГМО

Чому в складі ваших кормів міститься горох, боби і сочевиця?

Наші фрукти і овочі є натуральним джерелом клітковини, вітамінів і мінералів, так само вони забезпечують «скріплення» гранули. Наші бобові інгредієнти є корисним джерелом клітковини і вуглеводів.

Які вимоги до якості кормів ви висуваєте?

Корми і ласощі ACANA створені для собак і котів, в їх складі містяться м'ясні інгредієнти, які ми отримуємо від компаній з федеральною ліцензією, на цих підприємствах повинна функціонувати система безпеки кормів на основі HACCP. Також, Компанія Чемпіон Петфудс робить акцент на тому, наші м'ясні інгредієнти, включаючи червоне м'ясо і птицю повинні бути отримані від тварин після забою, інші способи, такі як відбраковування, смерть від хвороби або інші неприйнятні методи - неприпустимі. Це вища 3 категорія м'ясних інгредієнтів, згідно нормативів ЄС.

Що таке харчові випробування AAFCO

В індустрії домашніх кормів для тварин AAFCO відіграє основну роль гаранта, що виробники готують повноцінні збалансовані корми безпечні для тварин. Що забезпечити поживну правильність раціонів, всі корми для тварин повинні відповідати мінімум одному з наступних вимог:

 • збалансованість формул

 • Проходження випробувань кормів

 • Належати сімейству раціонів:

Сімейство продуктів, за визначенням AAFCO - це продукти, які мають схожість, але не ідентичні, до одного продукту, який пройшов випробування на тваринах. Різниця може полягати в незначних змінах у формулі, і яка не впливає на основну поживну цінність продукту.

Для чого проводять ці харчові тести?

Під час проходження харчових випробувань AAFCO оцінюються фізіологічні параметри, що дозволяють підтвердити, що після проходження випробувань всі тварини залишаються здоровими. Всі тварини проходять обстеження ветеринарами на початку і в кінці випробувань.

Такі параметри як кількість з'їденого корму, вага, кондиція тіла, показники крові та показники сечі перевіряються протягом всього випробування. Стандартні випробування AAFCO вимагають лише перевірки показників крові на початку та в кінці випробування. У Чемпіон Петфудс ми робимо аналізи крові кожні 4 тижні протягом усього випробування. Це більш точний моніторинг загального здоров'я.

Стандартний протокол AAFCO вимагає визначення всього 4 параметрів, що визначають загальне здоров'я. У компанії Чемпіон Петфудс ми ввели додаткові показники, определяющіепоказателі здоров'я нирок, печінки і серця, а так само показники метаболізму, засвоюваності і імунної відповіді. Це дає нам можливість побачити цілісну картину здоров'я тварини в період вживання кормів ACANA і ORIJEN.

Корми ACANA SINGLES для собак з чутливим травленням і схильних до алергії

ВМІСТ М'ЯСА

ACANA SINGLES представляє новий клас кормів - Біологічно Відповідні раціони з обмеженим джерелом інгредієнтів.

Корми ACANA SINGLES переповнені м'ясом і виготовлені відповідно до анатомічних / фізіологічних особливостей травного тракту вашого собаки. Нові раціони ACANA SINGLES на 50% складаються з м'яса вирощеного на волі новозеландського ягняти, канадської качки або поросяти.

WHOLEPREY

У природі хижаки споживають всі частини спійманої ними здобичі: м'ясо, внутрішні органи і їстівні кістки, які забезпечують їх всіма поживними речовинами, необхідними для нормальної життєдіяльності. Тому, раціони ACANA складаються з м'яса в співвідношенні WholePrey.

Раціони WholePrey складаються з м'яса, внутрішніх органів і їстівних кісток - трьох категорій інгредієнтів, отриманих з одного виду тварин. Ці компоненти, являються прекрасним природним джерелом незамінних поживних елементів, істотно знижують необхідність додавання синтетичних вітамінів і мінералів. У той час як традиційні раціони з обмеженим джерелом інгредієнтів містять від 18 до 25 синтетичних компонентів, ACANA містить тільки один доданий синтетичний мінерал - цинк Zn.

СВІЖЕ І СИРЕ

Формули ACANA SINGLES містять 25% свіжого або сирого м'яса. Додавання свіжого м'яса є необхідним, оскільки необроблене м'ясо містить поживні протеїни, жири і ферменти. Свіже м'ясо в ACANA не можна порівняти з інгредієнтами в традиційних раціонах, оскільки останні не містять свіже м'ясо взагалі.

ЛІОФІЛІЗОВАНА ПЕЧІНКА і РУБЕЦЬ

Собаки сприйнятливі до кормів і часто вибагливі в їжі, тому, в усі формули ACANA включені ліофілізовані печінка і рубець, для забезпечення природного інтенсивного аромату, до якого інстинктивно так тягнуться собаки і коти

НИЗЬКЕ ГЛІКЕМІЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Завдяки вмісту низькоглікемічних фруктів і овочів, зокрема гарбуза і мускатного гарбуза, глікемічне навантаження нових кормів ACANA SINGLES значно менше, в порівнянні з раціонами з обмеженим джерелом інгредієнтів, у яких основним джерелом вуглеводів є картопляна пудра, тапіока або рис . Завдяки відсутності «швидких цукрів», якими переповнені традиційні корми, ACANA SINGLES сприяє підтримці стабільного рівня цукру і відмінному фізичному стану. До того ж, свіжі місцеві гарбуз і мускатний гарбуз є відмінним джерелом розчинної клітковини, для підтримки здоров'я травного тракту і нормальної консистенції випорожнень, що є частою проблемою у собак з чутливим травленням.

Допомагаємо любителям собак зрозуміти, що таке кардіоміопатія.

Нещодавній звіт FDA (Американська Асоціація з контролю харчових продуктів та медикаментів) кардіоміопатії викликав сильні реакції споживачів.


Ми хочемо Вас заспокоїти, пояснивши питання щодо кардіоміопатії (DCM) (ДКМП), які можуть виникнути відносно корму ACANA, DCM та самого звіту.


Ми отримали запити на розміщення останньої брошури DCM на своїх каналах соціальних медіа, в першу чергу від американських та канадських рітейлерів.


Оригінал Брошури "Факти про дилатаційну кардіоміопатію (ДКМП)" англійською мовою прикріпленно. Нижче наведено її прямий переклад українською.


Що таке ДКМП?


ДКМП, або дилатаційна кардіоміопатія – це захворювання, серцевого м’язу, що призводить до збільшення його розмірів. Серце та його камери розширюються, внаслідок чого серцю стає важче качати кров, може виникати пролапс клапанів, що призводить до накопичення рідини в грудній та черевній порожнинах (хронічна серцева недостатність)


Які причини виникнення ДКМП у собак?


Причини виникнення дилатаційної кардіоміопатії у собак достовірно не відомі, часто їх відносять до спадкових захворювань.


ДКМП вражає собак всіх порід?


Зазвичай на ДКМП хворіють собаки великих та гігантських порід, такі як золотисті ретрівери, добермани, німецькі доги та ірландські вовкодави. Також захворювання зустрічається серед кокер-спанієлів, це пов’язують з дефіцитом таурину. Вважається, що рідше захворювання трапляється серед собак середніх та малих порід.


Чи може їжа впливати на розвиток ДКМП?


Не існує наукових фактів стосовно того, як раціони (без зерновий або інший) впливають на розвиток ДКМП. В FDA (Американська Асоціація з контролю харчових продуктів та медикаментів) стверджують, що вони не можуть знайти жодних взаємозв’язків між раціоном та розвитком ДКМП.


Спираючись на дані, зібрані та проаналізовані до цього часу, в агенції вважають, що потенційний взаємозв’язок між розвитком ДКМП у собак та раціоном – це комплексна наукова задача, в яку може бути втягнуто багато факторів. (Questions & Answers: FDA Center for Veterinary Medicine’s Investigation into

a Possible Connection Between Diet and Canine Heart Disease, 06/27/2019)


Чи являються беззернові (grain-free) раціони причиною для хвилювання?


В FDA не можуть ідентифікувати причинних взаємозв’язків між ДКМП та кормом будь-якого бренду, будь то беззерновий корм, або будь-який інший.

В той час, коли існують спекуляції навколо того, що

беззернові корми містять велику кількість бобових (таких як горох та сочевиця), які потенційно можуть призводити до дефіциту таурину, в FDA погоджуються, що широка популярність беззернових кормів та певних брендів є настільки ж ймовірним фактором у будь-якому взаємозв’язку.


Більшість звітів стосовно собак, які харчуються беззерновими кормами можуть також корелювати до долі ринку: адже ці корми стали суперпопулярними в останні декілька років.


Чи містять корми ACANA та ORIJEN бобові?


Біологічно Відповідні кормиACANA та ORIJEN – лідери індустрії за вмістом свіжих та сирих м’ясних інгредієнтів, з загальним вмістом м’ясних інгредієнтів від 50% до 90% в готовому кормі. Це означає, що корми природно багаті на таурин, а бобові ніколи не були представлені у значних кількостях.


Скільки собак страждає на ДКМП?


Проблему ДКМП не можна применшувати - навіть одна собака з ДКМП – це вже багато.

Нижче публікація FDA, червень 2019:

Для того, щоб висвітлити ці питання в правильному контексті, Американська Ветеринарна Медична Асоціація підрахувала, що у США налічується 77 мільйонів домашніх собак.

В квітні 2019 року FDA отримала звіти стосовно того, що 560 собакам було діагностовано ДКМП, з підозрою зв’язку з раціоном. Але ж водночас десятки мільйонів собак їдять корми без наслідків розвитку ДКМП*. Результат менший ніж похибка

* (Questions & Answers: FDA Center for Veterinary Medicine’s Investigation into

a Possible Connection Between Diet and Canine Heart Disease, 06/27/2019)


Що мені робити?


Питання розвитку ДКМП дуже непокоїть, однак, доказів недостатньо, щоб робити висновок стосовно впливу певних раціонів на розвиток ДКМП.


Спеціалісти компанії Чемпіон Петфудс та інші виробники в індустрії наполегливо шукають відповідь на це питання.

Та поки прислухайтесь до людей та брендів, яким ви довіряєте.

В FDA не рекомендують проводити зміну раціонів, базуючись лише на інформації яка була зібрана до цього часу (Questions & Answers: FDA Center for Veterinary Medicine’s Investigation into

a Possible Connection Between Diet and Canine Heart Disease, 06/27/2019)


Довіра любителів собак і кішок в усьому світі – на це є вагомі причини.


Компанія Чемпіон Петфудс основана і зосереджена на місії Біологічної Відповідності, яку ми започаткували більше 30 років назад. Ми прагнемо виконати нашу місію та підтримуємо найвищі стандарти стосовно свіжості інгредієнтів, що отримуємо в нашому регіоні та стандарти безпеки кормів – це те, завдяки чому ми заслужили довіру любителів тварин в усьому світі.


Наше обладнання з приготування кормів являється найбільш прогресивним у світі та відповідає всім сан.-гігієнічним стандартам. Це факт, що наші виробничі потужності перевершують більшість тих, на яких виготовляють продукти харчування для людей. Ми готуємо наші корми самостійно, ми не залучаємо інших виробників.


- Ми співпрацюємо з науковцями та дієтологами, більшість з яких мають високі наукові ступені. Ці люди, разом із нашими штатними ветеринарними лікарями проводять ретельні дослідження, тестують та валідують наші корми.


У Чемпіон Петфудс завжди була одна мета – виготовляти найкращі в світі корми для домашніх тварин та здобувати довіру любителів тварин у всьому світі.


- Ми приймаємо відповідальні рішення.


Дослідження завжди підтверджували правильність методу, яким ми виготовляємо наші корми. Ми постійно проводимо дослідження, щоб рухатися назустріч найкращому, щоб відповідати харчовим потребам собак та котів. Ми постійно проводимо тести усіх наших кормів - не лише зараз, коли виникли занепокоєння стосовно ДКМП.


- Ми провели два довгострокових випробування кормів, що також включають протоколи стосовно ДКМП на собаках двох різних порід (біглі та лабрадори) і отримали гарні результати.


- Ми завершили дослідження стосовно крохмалю, клітковини та амінокислот, включаючи таурин, у всіх кормах ACANA та ORIJEN і не виявили жодних причин для занепокоєння.


- Ми проводили тести на перетравлюваність та біодоступність амінокислот в різних кормах ACANA та ORIJEN і маємо позитивні результати.


- Активно співпрацюємо з іншими лідерами виробництва і вивчаємо всю доступну інформацію стосовно ДКМП, включаючи думку експертів з дієтології інших компаній, які працюють над питанням розвитку ДКМП у собак.


- Ми створили перше Прозоре Консульство (Transparency Council) в індустрії виробництва кормів, що складається з унікальної колегії незалежних експертів та любителів домашніх тварин які виступають очима та вухами громадськості та звітують про те, що ми робимо на наших кухнях та звідки надходять інгредієнти.

НАШІ КОРМИ

ЩО НАСПРАВДІ МІСТИТЬСЯ В КОРМАХ ACANA?

З.: Чи містить корм ACANA консервант Етоксіхін?

B. Ми ніколи не додавали етоксіхін або інші хімічні консерванти до інгредієнтів та кормів Чемпіон Петфудс.

Як правило, згідно до вимог FDA (управління продовольства та медикаментів) етоксіхін використовують для консервації рибних інгредієнтів, які виготовляються в США. Впродовж останніх років ці вимоги були модифіковані, що дозволило нам використовувати суміш токоферолів (природний консервант) замість етоксіхіну.

Тут, в компанії Чемпіон Петфудс ми використовуємо три види рибних інгредієнтів – свіжу рибу, висушену рибу та олії з риби.

СВІЖА РИБА

Наша свіжа риба виловлюється в природних умовах, в Канаді та доставляється СВІЖОЮ – без заморожування та використання консервантів. Наша свіжа риба ніколи не містила етоксіхін.

ВИСУШЕНА РИБА

Етоксіхінові консерванти зазвичай використовуються на всіх етапах виготовлення рибних продуктів, компанія Чемпіон Петфудс напряму співпрацює з постачальниками риби (без брокерів та посередників) і ми щиро платимо їм, щоб наша риба містила нашу запатентовану суміш вітаміну Е та рослинних екстрактів. Наша висушена риба ніколи не консервувалась етоксіхіном.

ОЛІЇ З РИБИ

Олію для наших кормів ми виготовляємо з риби, виловленої в дикій природі. Ми консервуємо олії спеціальною сумішшю Вітаміну Е та розмарину, та ніколи не консервуємо етоксіхіном.

З. Чому корми ACANA містять трави?

B. Наші Корми розроблені у відповідності до природних раціонів. Трави входять до складу природного раціону котів та собак та відіграють важливу роль у забезпеченні здоров’я та відмінного самопочуття. Трави проходять ретельний відбір однією з лідуючих ветеринарних організацій Північної Америки «Homeopathic Veterinarians».

З. Придатні для споживання в їжу людиною – чи відповідають інгредієнти кормів ACANA цьому визначенню?

В.: Вся наша свіжа птиця, риба, яйця, червоне м’ясо та дичина відповідають всім стандартам якості Уряду Канади та до прибуття на кухні підлягають визначенню: «придатні для споживання в їжу людям», згідно висновку Канадської Агенції з Інспекції Продуктів Харчування.

Але, незважаючи на такі високі стандарти, ми ніколи не стверджували, що наші інгредієнти належать до класу «придатні людям». Тому що, після того як, інгредієнти потрапляють на кухні, вони автоматично втрачають класифікацію «придатні для споживання в їжу людям».

З. Свіже або сире, в чому різниця?

В.: Свіже: означає, що ми ніколи не заморожуємо та не додаємо консервантів до наших інгредієнтів. Сирий: означає, що інгредієнт не був приготований, але був збережений шляхом заморожування, хімічних консервантів, або обох комбінацій.

Корми ACANA виготовляються з птиці, яєць, риби, червоного м’яса, фруктів і овочів, які доставляються до наших дверей дійсно свіжими кожен день.

З.: Чи тестуєте Ви рибу на наявність важких металів, таких як ртуть?

В.: Так. Наша риба виловлюється з чистих північних озер і канадської північної частини Тихого Океану, наші постачальники надають нам результати тестів на наявність важких металів і зокрема ртуті, а ми в свою чергу, перевіряємо наші готові корми перед відвантаженням.

Наша свіжа риба придатна для споживання в їжу людиною, та відповідає всім нормам, встановленим Урядом Канади, щодо продуктів харчування та являється відмінним джерелом ДГК та ЕПК, Омега-3 жирних кислот.

Дізнайтесь більше про наші Свіжі Канадські Інгредієнти.

З.: Чи містяться антибіотики у ваших м’ясних інгредієнтах? Як щодо гормонів?

В.: Ми не купуємо сипучих компонентів як в звичайних кормах для домашніх тварин, і кожна з наших формул починається з свіжих місцевих інгредієнтів м’яса, які сертифіковані на антибіотики і штучні гормони росту.

З. Чи використовуєте Ви ГМО інгредієнти?

В. Всі інгредієнти, які ми використовуємо в Компанії Чемпіон Петфудс не містять ГМО, включаючи фрукти та овочі! Наші корми ORIJEN та ACANA експортуються до Європейської спілки, в якій, обмеження щодо ГМО значно суворіші, ніж ті що встановлені AAFCO, CFIA або FDA. Для того, щоб здійснювати експорт кормів до країн ЄС ми повинні дотримуватись всіх вимог, щодо кормів для домашніх тварин.

З.: Чи містять формули ACANA для котів та собак будь-які інгредієнти з Китаю?

В.: В процесі виготовлення кормів для собак та котів ми не використовуємо жодних інгредієнтів з Китаю, включаючи вітаміни. Наші корми на 100% вільні від інгредієнтів з Китаю. Ми фокусуємось на свіжих інгредієнтах, що надходять до нас з нашого регіону. Наші формули виготовляються виключно на наших власних кухнях в Альберті, Канада.

Я ТУРБУЮСЬ ПРО ЗДОРОВ’Я МОГО ВИХОВАНЦЯ.

З.: чи підходить ACANA для мого вихованця з зайвою вагою?

В.: Абсолютно! В ACANA Біологічно Відповіднийтм розподіл енергії, де більша частка енергії надходить з протеїну, і менша частка – з вуглеводів.

Вуглеводи являються «пустими» калоріями, що означає що вони не виконують важливої функції в організмі, та надають енергію за рахунок цукру, що швидко конвертується в глюкозу в крові. Якщо вуглеводи представлені у надлишку (як це часто буває), вони швидко перетворюються в жир.

Протеїни продукують ту саму кількість енергії як і вуглеводи, але мають відмінно інший вплив на організм. На відміну від вуглеводів, білки являються життєво необхідним компонентом. Надлишок протеїнів, що надходить з кормом НЕ накопичується в організмі як жир, надлишкові протеїни просто виводяться з організму природним шляхом.

З.: Чи допоможуть корми ACANA набрати вагу моєму домашньому вихованцеві?

В.: Наші корми містять велику кількість м’яса та протеїнів, це означає що зазвичай, у собак та котів відбувається збільшення м’язової маси, приблизно через місяць після переходу на раціони ACANA. Що відображається на загальному збільшенні маси тіла. Оскільки, кількість вуглеводів та глікемічний індекс в кормах ACANA обмежені більшість собак та котів втрачатимуть жир споживаючи ACANA.

З.: Як корми ACANA забезпечують здоров’я сечовивідних шляхів?

В.: Завдяки високому вмісту м’яса, раціони ACANA мають природну кислотність та підтримують здоров’я сечовивідної системи. рН кормів становить 5,5 – помірна кислотність, що чудово підходять для підтримки здоров’я сечовивідної системи собак та котів.

З.: ЧИ ПІДХОДИТЬ ACANA МОЄМУ ЦУЦЕНЯТІ АБО СОБАЦІ ВЕЛИКОЇ ПОРОДИ?

В.: Так. Формула ACANA PUPPY LARGE BREED створена у відповідності до потреб цуценят великих порід в період зростання.

Дослідники Американського Коледжу Ветеринарного Харчування (ACVN) стверджують, що раціони для цуценят великих порід в період зростання повинні містити помірну кількість енергії та ідеальне мінеральне співвідношення. Наш раціон ACANA Puppy Large Breed розроблений відповідно до цих потреб, що означає:

1. Вміст енергії в ACANA Puppy Large Breed нижчий, ніж в раціонах для дорослих собак – це запобігає надходженню зайвих калорій та неправильному зростанню. Низький рівень вуглеводів забезпечує досягнення найкращої кондиції та допомагає контролювати ваги тіла.

2. Рівень кальцію коливається в межах від мінімум 1,3 до максимум 1,6%.

3. Співвідношення кальцію та фосфору відповідає оптимуму, необхідному для зростання цуценят великих порід (1.2:1-1.4:1)

Якщо Ви бажаєте знати більше про потреби зростання цуценят великих порід, будь ласка завітайте до нашої Бібліотеки https://intl.acana.com/library/

Кальцій

Ідеальним рівнем кальцію, в раціонах для собак великих порід, вважається вміст від 1% до 1,4% кальцію, що надходить з кормом. Також вважають, що надлишкове надходження кальцію – більше 3% може значно впливати на розвиток аномалій скелету.

Створюючи раціони для собак великих порід необхідно враховувати важливість наявності певних вітамінів (вітаміну D), які впливають на засвоюваність кальцію. раціони ACANA створені у відповідності до ідеальних рівнів кальцію.

Енергія

Надходження надмірної кількості калорій у складі щоденного раціону може призвести до швидкого зростання. Змушуючи недорозвинений скелет підтримувати надлишкову масу, що може призвести до руйнування кісткової тканини, мальформації та мальартикуляції суглобів.

Комерційні корми містять три основні джерела енергії: білки, жири та вуглеводи. Раціон ACANA Large Puppy Breed містить помірну кількість жиру, збагачений протеїном і що особливо важливо має низький рівень вуглеводів.

Вуглеводи швидко та легко перетворюються на цукри, і являються основною причиною надлишкової ваги. Обмеження вуглеводів в раціонах створює ідеальні умови для підтримання відмінного фізіологічного стану у всіх собак, включаючи цуценят і собак великих порід.

З. Чи впливає високий вміст протеїну на здоров’я суглобів?

В: Дослідження, які проводились на цуценятах німецьких догів (Nap RC, Нідерланди,) показали, що рівень протеїну в раціоні не має значного впливу на розвиток скелету. Значне споживання протеїну не збільшує ризику виникнення проблем з опорно-руховим апаратом або дисплазій стегнових суглобів, а також не впливає на розвиток довгих кісток в період росту.

В той же час як білок не викликає ортопедичних проблем – інші поживні речовини можуть бути шкідливими.

Не існує такої надлишкової кількості білку, яка б могла викликати проблеми із суглобами, але надмірна годівля, надлишковий вміст мінералів та генетика можуть призводити до артриту та ортопедичних проблем. Будь-ласка, зазначте, що більшість ортопедичних проблем та проблем з суглобами є спадковими, так, у цуценят і собак з надлишковою вагою значно зростає ризик виникнення болю, дискомфорту та потенційних ортопедичних проблем.

З. Чи підходить ACANA для мого старіючого собаки?

В. Абсолютно так! У той час як традиційними рекомендаціями щодо харчування старіючих собак, являються раціони зі зниженим вмістом білку, ця думка йде врозріз з недавніми дослідженнями. Оскільки раціони, збагачені білками особливо необхідні для собак похилого віку для підтримання їх здоров’я на належному рівні.

Співвідношення між вуглеводами і білками є важливим чинником у харчуванні собак похилого віку, де рівень протеїну повинен бути високим, а вуглеводів низьким. Іншими словами, в раціонах, де високий рівень білку – природно низький рівень вуглеводів. Це добре для старіючих собак, так як надлишкова кількість вуглеводів (цукрів) це найменш необхідний елемент, який необхідний для живлення старіючих собак.

Будь-ласка, для більш докладної інформації, ознайомтесь із статею «Міфи про високий рівень протеїнів».

З. Чи має високий вміст протеїну негативний вплив на нирки?

Ні. Не існує жодних наукових підтверджень щодо негативного впливу раціонів з високим вмістом протеїну на функцію нирок собак або котів. Наукові дані стверджують протилежне –високобілкові раціони покращують стан здоров’я у собак з нирковою недостатністю, чи собак з однією ниркою.

ЧИ БЕЗПЕЧНІ КОРМИ ACANA ДЛЯ МОГО КОТА АБО СОБАКИ?

З. Більшість кормів для тварин виготовляються на фабриках, які не належать або не контролюються певним брендом. Чи стосується це кормів ACANA?

Ми готуємо наші власні корми на наших власних кухнях в Морінвілі, Альберта. Всі формули ми готуємо самостійно, де ми контролюємо кожен крок приготування. Це просто – ми не виготовляємо корми для інших компаній, і ми не дозволимо виготовлення наших кормів жодним іншим виробником.

З. Які ви проводите методи перевірки якості?

В: На всіх стадіях виробництва ті підготовки ми дотримуємось Принципів Належного Виробництва (GMP).GMP – це світова система контролю та управління виробництвом та якістю тестованих товарів. Також ми використовуємо Аналіз Небезпеки та Аналіз Критичних Контрольних Точок (HACCP) – визнаний на міжнародному рівні систематичний превентивний підхід до якості харчових продуктів.

Наша система управління якістю поширюється далеко за межі нашої фабрики- починаючи з наших партнерів дистриб’юторів і до постачальників інгредієнтів, кожного з яких ми знаємо і довіряємо. Всі м’ясні інгредієнти схвалені урядом Канади і виготовляються виключно з тварин, класифікованих як ті, що придатні для споживання в їжу людям.

Наше свіже м’ясо, включаючи курку, індичку, яйця, рибу, яловичину, свинину, м’ясо диких кабанів, бізонів та ягнят, виготовляються в Канаді на призначеному для цього, затвердженому на урядовому рівні, обладнанні, найвищого класу. Наші свіжі канадські інгредієнти дійсно відповідають визначенню AAFCO – “свіжі”, де охолодження являється єдиною формою зберігання – без застосування хімікатів, дії тепла чи заморозки!

Але, можливо, найкращою гарантією якості є наша міжнародна репутація справжності. Наші корми ніколи не виготовлялися та продавалися третьою стороною. Ви можете бути певні що корм ACANA ніколи не виготовлявся, запаковувався на жодному іншому обладнанні, крім нашого.

З. Що таке Програма Відгуків щодо скарг на продукти харчування?

В: Чемпіон Петфудс пишається тим, що вона являється членом Програми Відгуків щодо скарг на продукти харчування. Це добровільне об’єднання, що складається з коаліції відповідальних виробників кормів для тварин, які погодились сповіщати своїх споживачів та клієнтів у випадку надходження певного сигналу стосовно їх продукції.

Ми прагнемо безпечності наших продуктів, також для нас важливий добробут котів, собак та людей які ними опікуються. В разі малоймовірних випадків, виникнення скарги на наші корми, ми негайно проінформуємо Вас стосовно даного продукту, причин скарги, та сповістимо Вас про кроки які мають бути здійснені. Ми розмістимо інформацію на нашому веб-сайті, а також сповістимо відповідні регулюючі установи.

Якщо Ви зацікавлені в участі у цій програмі, будь ласка напишіть нам під заголовком ПРОГРАМА НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ. Роблячи це, ви виявляєте свою волю на розміщення та обробку Вашої інформації компанією Чемпіон Петфудс для використання у малоймовірному випадку скарги на продукцію.

ЩО СТОСУЄТЬСЯ ВПЛИВУ КОРМІВ ACANA НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ?

З. Риба яка використовується для приготування кормів ACANA виловлюється на волі, або це риба з рибних господарств?

В. Наші рибні інгредієнти ми готуємо з риби, виловленої в дикій природі, виключення складає лише лосось. В той час як більшість виробників традиційних кормів стверджують, що їх лосось «виловлений на волі», зробити це технічно неможливо, оскільки сезон вилову лосося в природі дуже короткий.

Сезон вилову лосося в Канаді триває з травня по вересень. В цей період до складу кормів ACANA входить свіжий лосось виловлений на волі. В інший період року ми постачаємо лосося з рибних господарств з о. Північний Ванкувер. Лосось, який використовується для приготування висушеної риби на 100% виловлений на волі.

З. Чи можлива повторна переробка упаковки ACANA?

В. На сьогоднішній день упаковка нашого корму не підлягає вторинній переробці. Ми розмовляли на цю тему з виробниками, які постачають нам упаковку, в даний час розглядається можливість зміни постачальників даного виду послуг. Незважаючи на те, що на сьогоднішній день існує багато видів упаковки, які підлягають вторинній переробці, жоден з них не підходить для нашої продукції. Справа в тому, що ми не використовуємо у своїх кормах хімічних консервантів, тому нам необхідна упаковка, яка б повністю убезпечила корм Вашого улюбленця від впливу зовнішнього середовища.

Ми хотіли б мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище, але для такої продукції, як наша, поки що не існує належної технології. Ми певні, що ця ситуація обов’язково зміниться, оскільки на виробників пакетів чиниться великий тиск, і ми продовжуватимемо шукати можливості для вирішення цього питання.

ЯК Я ПОВИНЕН ЗБЕРІГАТИ КОРМ ACANA ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВІН ЗАЛИШАВСЯ СВІЖИМ?

З. Як правильно зберігати корм ACANA?

В. В ідеалі, корми ACANA необхідно зберігати в приміщенні, в контейнері з інертного матеріалу, типу пластик, який закривається. Упаковка ACANA також зберігає всі властивості кормів за умови забезпечення щільного скручування упаковки після відкриття.

ACANA не потребує охолодження, зберігання при температурі 10 – 20˚С є ідеальним. Тривала дія світла сприяє окисленню і зменшує термін придатності. Кращим для зберігання є темне прохолодне місце.

З. Де на упаковці вказано термін придатності?

В. Термін придатності (ТП) на упаковці корму ACANA надрукований на зворотному боці у верхній частині упаковки. Формат дати: ДЕНЬ, МІСЯЦЬ, РІК.

Період з моменту випуску та упаковки корму до закінчення терміну придатності становить 18 місяців. На скорочення терміну придатності найбільше впливають підвищена температура, вологість і світло. Після розкриття упаковки, будь ласка, зберігайте корм в герметично закритій тарі або щільно згорнувши верхній край пакета в сухому прохолодному місці. Не допускайте зберігання під прямими сонячними променями. При належному зберіганні корм ACANA збереже свої якості протягом місяців.

З. Чому ви не виготовляєте корм ACANA у вигляді консервів?

Виготовлення консервів являється складним виробничим процесом, і майже всі консервовані корми в Північній Америці виготовляються двома великими консервними компаніями. Ми могли б піти найпростішим шляхом, і слідуючи тенденціям виробництва виготовляти консерви ACANA, але думка, що продукція компанії Чемпіон Петфудс може виготовлятись не на нашому обладнанні, являється для нас не припустимою. Тому ми не маємо планів щодо виготовлення кормів ORIJEN та ACANA у вигляді консервів.

З. Чому деяка упаковка виглядає вакуумною, а деяка ні?

В: Для зберігання наших кормів настільки свіжими, наскільки це можливо, упаковка ORIJEN та ACANA повністю захищена від надходження повітря ззовні і навпаки. Після того як упаковку закривають надходження повітря всередину упаковки і навпаки стає неможливим. Кількість повітря всередині упаковки залежить від кількості повітря, що відкачується спеціальним евакуаційним обладнанням

В залежності від того, як корм проходить запаковку, щільності корму та температури навколишнього середовища, деякі мішки міститимуть більше повітря, деякі менше. Тому, деяке наше пакування виглядає як вакуумне, а інше ні, але корм в кожному мішку буде рівнозначно свіжим.

ПРИ ЯКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ ГОТУЮТЬСЯ КОРМИ ORIJEN ТА ACANA?

Корми ORIJEN та ACANA готуються на кухнях Champion Petfoods за допомогою процесу екструзії, Інгредієнти готуються у власному соці на пару, це дозволяє максимально зберегти аромат та смакові якості інгредієнтів. Корми готуються при температурі 92-125 градусів цельсія.

ПОРАДИ ЩОДО ГОДІВЛІ

ЯК ПРАВИЛЬНО ГОДУВАТИ МОГО ВИХОВАНЦЯ?

 1. Годуйте Вашого собаку відповідно до його ваги, породи да стадії життя. Майте на увазі, що цуценятам потрібно вдвічі енергії ніж дорослим собакам, а собакам з надмірною вагою та старіючим собакам як правило потрібно менше корму – так само як і людям!

 2. Ми рекомендуємо годувати Вашого вихованця двічі на день. Розділіть добову норму на дві частини та давайте з 8-12 годинним інтервалом. З часом ви підберете ідеальну порцію, що підходить для Вашого вихованця. Майте на увазі, що гарна фізична кондиція Вашої тварини говорить про її здоров’я. Не забувайте про постійний доступ до свіжої питної води.

 3. Забезпечте постійний доступ до свіжої питної води! Близько 70% тіла Вашої кішки чи собаки складаються з води. Вона необхідна для функціонування клітин та зволоження тканин. Відомий факт, що вода являється найбільш необхідною речовиною для Вашої собаки чи кота. Також відомо, що більшість проблем зі здоров’ям виникають через водний дисбаланс. Такі проблеми сечових шляхів, як камені та кристали, захворювання печінки та запори часто пов’язані з нестачею води в організмі. Тому, для попередження захворювань сечових шляхів ветеринари не завжди пропонують спеціальну дієту, як правило першочерговою порадою являється збільшення кількості води, для того щоб розбавити сечу та попередити формування кристалів та каменів. В спеку, або під час хвороби Вашого вихованця, особливо при діареї вода є найбільш необхідною.

 4. Годуйте Вашого вихованця в один й той самий час, це допоможе встановити режим для Вашого кота чи собаки та нормалізувати травлення.

 5. Не перегодовуйте! Дотримуйтесь норм годівлі, що вказані на упаковці АКАНА. Навіть якщо Ваш собака здається голодним, не забувайте про те, що надмірна годівля може призвести до ожиріння – однієї з найбільш розповсюджених проблем серед котів та собак.

ЧИ МОЖУ Я ДАВАТИ ЛАСОЩІ МОЇЙ СОБАЦІ?

Всім нам подобається пригощати наших улюбленців різноманітними ласощами. Але не забувайте про те, що ласощі потрібно давати в помірній кількості, їх кількість не повинна перевищувати 5% денного раціону Вашого вихованця. Давайте ласощі під час тренувальних занять, намагайтеся давати невеликі шматочки.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИВЧИТИ МОГО ВИХОВАНЦЯ ДО КОРМУ АКАНА?

Як правило раціон собак та котів не змінний на протязі тривалого часу. Це призводить до адаптації травної системи до певного типу їжі, що ускладнює перехід на новий раціон. Саме тому важливо поступово переходити на новий корм. Це дасть змогу адаптувати травну систему Вашого кота чи собаки, зменшуючи ймовірність виникнення розладів травної системи.

Почніть зі змішування 25% нового корму ACANA Heritage до 75% попереднього раціону. На протязі 7 днів поступово збільшуйте кількість нового корму до тих пір, поки кількість корму ACANA не становитиме 100%.

ЩО ТАКЕ РОТАЦІЙНА ГОДІВЛЯ?

Ми схвалюємо ротації різних кормів в раціоні. Оскільки ми впевнені, що різноманітність це важливо, що відображено у наших кормах де протеїни представлені з різноманітних джерел.

Щоб зрозуміти реальне значення різноманітного харчування згадайте про власний раціон, чи готові ви їсти курча з рисом на сніданок, обід, та вечерю? З дня на день? Чи будете ви очікувати на наступний прийом їжі, чи корисний та збалансований такий вид харчування?

Біологічно відповідні раціони – різноманітні.

ЯКА КОРИСТЬ ВІД РОТАЦІЙНОЇ ГОДІВЛІ?

 • Менша ймовірність розладів шлунково-кишкового тракту: більшість розладів шлунково-кишкового тракту виникають через несприйняття тих чи інших інгредієнтів, наприклад курки, зерна, кукурудзи чи сої. Ці проблеми виникають не одразу, а з часом, оскільки господарі постійно годують своїх улюбленців одними й тими самими продуктами. Зміна харчування зменшує можливість виникнення розладів травлення, а Ваш улюбленець не споживає один й той самий вид протеїнів на протязі тривалого часу.

 • Зацікавленість у їжі: зміна раціону допомагає підтримувати постійний інтерес до їжі. Коли собаки та кішки звикають до смаку та текстури певної їжі, це може зменшити їх потяг до споживання нових раціонів

 • Баланс: в той час, більшість традиційних кормів позиціонується як «повністю збалансовані», зміна раціону забезпечує різноманітність тваринних протеїнів та жирів, що сприяє кращому засвоєнню поживних речовин, відображаючи природний раціон та сприяючи відмінному самопочуттю

ПЕРЕГОДОВУВАННЯ ТА ПИТЯННЯ ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ

ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМ ВИПОРОЖНЕННЯ?

В ідеалі стул повинен бути сформованим та регулярним (один чи два рази на день). Рідкий або м’який стул як правило пов’язаний з неправильною зміною харчування або перегодовуванням. Для правильного переходу на корми АКАНА дивіться інформацію вище.

Перегодовування являється найбільш поширеною причиною рідкого стулу. Іншою причиною рідкого стулу являється неправильний перехід до кормів АКАНА, оскільки не береться до уваги що корми являються більш поживними та більш різноманітними.

Що рибити в цих випадках:

 1. Впевніться в тому, що Ви годуєте свого вихованця згідно норм годівлі. Майте на увазі, що дана норма є орієнтовною і має бути відрегульована в залежності від способу життя та потреб Вашого вихованця.

 2. Зменште добову дозу корму на 10-15%

 3. Зателефонуйте до нас, і ми допоможемо Вам вирішити проблеми, що пов’язані з годівлею

ЯК ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ЗАЙВОЇ ВАГИ МОГО ВИХОВАНЦЯ?

Багато собак мають надмірний апетит та їдять все, що Ви їм запропонуєте. Корми АКАНА дуже апетитні, тому будьте обережні, щоб не перегодувати Вашого вихованця, оскільки ожиріння в любому віці може призводити до серйозних проблем зі здоров’ям. Норми з годівлі нашими кормами надруковані на кожній упаковці АКАНА, але варто пам’ятати, що собаки то коти відрізняються, тому ці норми є орієнтовними.

Уважно слідкуйте за фізичним станом Вашого вихованця. Якщо ви помітили що Ваш улюбленець виглядає занадто худим, збільште добову дозу корму. Якщо тварина набрала зайву вагу, добову дозу корму необхідно знизити. Не забувайте консультуватися з Вашим ветеринарним лікарем.

Навіть якщо Ваш вихованець виглядає голодним, найкращим показником, щодо годівлі являється фізична кондиція. Якщо у Вас виникли запитання зателефонуйте до нас.

У ВАС ЩЕ ЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Для додаткової інформації зателефонуйте до нашої служби підтримки клієнтів

info@acana.com.ua

(044) 229-61-38

Пн.- Пт. 9:00 - 18:00

Що таке раціон з обмеженим джерелом інгредієнтів (LID)?

Раціони з обмеженим джерелом інгредієнтів створені для виключення «небажаних» білків, що сприяють виникненню проблем з травленням і алергічних проявів. Як правило, раціон з обмеженим джерелом інгредієнтів - це простий раціон, що складається з обмеженої кількості компонентів, в яких білок має єдине тваринне походження.

Що відрізняє ACANA SINGLES від традиційних раціонів з обмеженим джерелом інгредієнтів?

Традиційні (комерційні) раціони з обмеженим джерелом інгредієнтів, містять малу кількість м'яса, багаті високоглікемічними вуглеводами і синтетичними добавками.

Глікемічний індекс - це показник, який визначає на скільки вуглеводи, які надходять в організм з їжею впливають на збільшення рівня глюкози в крові. Глікемічний індекс вимірюється глікемічним навантаженням. При визначенні глікемічного навантаження враховується не тільки якість інгредієнтів, але також і їх кількість. Вживання нізкоглікемічних кормів попереджає такі проблеми зі здоров'ям як діабет і ожиріння

Що таке Фріз Драйд компоненти?

Тепер в ACANA SINGLES додані включення ліофілізованих печінки і рубця, які ми готуємо на наших власних кухнях сухої заморозки. Ці компоненти забезпечують інтенсивний, натуральний аромат, який полюблять ваші собаки.

Чому ви додаєте водорості до ваших інгредієнтів?

Водорості є натуральним джерелом ЕПК і ДГК, вони прекрасно засвоюються організмом собак. Традиційні раціони з обмеженим джерелом інгредієнтів часто містять рослинні джерела Омега-3, такі як льон і кокосову олію, але ці продукти не містять ДГК та EPК.

Також, як джерело Омега-3 в традиційні корми часто додають риб'ячий жир. Не дивлячись на те, що риб'ячий жир є джерелом DHA і EPA, він є додатковим компонентом тваринного походження, що не завжди підходить для тварин з чутливим травленням.

Чому у ваших кормах містяться рослинні компоненти?

Рослинні компоненти є частиною природного раціону для всіх собак. Раціони ACANA SINGLES містять рослинні компоненти, які служать спеціально для заспокоєння травного тракту. Корінь цикорію, лаванда, корінь плоди шипшини і корінь алтеї вирощуються спеціально для нас в Британській Колумбії.

Корінь цикорію є прекрасним джерелом пробиотического інуліну. Він сприяє поліпшенню функції кишечника, регуляції рівня цукру, впливає на засвоєння жиру.

Чи можу я чергувати всі три формули ACANA SINGLES?

Так. Раціон містить в собі різноманітність, передбачену самою природою! Чергувати корми ACANA SINGLES дуже просто. Вміст жиру і протеїну в усіх формулах ACANA SINGLES однакові, тому більшість собак можуть спокійно чергувати всі три формули, без ризику виникнення проблем з травленням.

Якщо ви вже годуєте вашу собаку однією з формул ACANA, і ви вирішили додати нову, змішайте два виду корму в співвідношенні 50/50 і годуйте вашу собаку протягом доби або двох, для більш легкого переходу. Після того як ви введете всі три формули, ви зможете без проблем чергувати корми.

Я чув, що свинину не можна додавати в корм собакам. Це правда?

Міф про те, що свинина не перетравлюється або занадто жирна для собак, існує давно. Свинина прекрасно перетравлюється і засвоюється, цей вид м'яса багатий поживними білками і жирами.

Добробут тварин так само залежить від якості свинини. Усі постачальники свинини для ACANA беруть участь в програмі "Canadian Quality Assurance program", яка деталізує умови утримання тварини на фермі, бойні і всіх проміжних точках перебування.

Заснована Радою Канадських свинарів, ця програма встановлює і підтримує найвищі стандарти добробуту тварин Канади, всі фермери регулярно проходять перевірку на відповідність цим стандартам.

Наші ACANA SINGLES, включаючи і ACANA Yorksire Pork, розроблені відповідно до потреб собак з чутливим травленням. Свинина є джерелом нового протеїну і може вживатися як в окремому вигляді, так і чергуючись з іншими формулами ACANA SINGLES.

Чи сприяє ACANA збільшенню ваги мого вихованця?

Наші корми містять велику кількість м'яса та високий рівкнь протеїну, внаслідок чого, як правило, відбувається збільшення м'язової маси тварини через певний період часу, що може привести до загального збільшення маси тіла. Оскільки корми ACANA містять низький рівень вуглеводів і мають низький глікемічним індекс (ГІ), більшість собак і котів будуть втрачати жир, споживаючи ACANA.

Чи підходять корми ACANA для мого цуценя або собаки великої породи?

Так. Основним завданням, яке поставлене перед кормами, призначеними для собак і цуценят великих порід є забезпечення відповідного рівню енергії і кальцію

Кальцій. Вважається, що ідеальним для потреб собак великих порід є вміст кальцію в кормах від 1,0 до 1.4%. Також вважається, що надлишок кальцію, понад 3% в сухій основі, може привести до значних порушень скелетного апарату, таких як дисплазія. При розробці раціонів для собак великих порід слід пам'ятати, що надлишок певних вітамінів, зокрема вітаміну D, може привести до посиленої абсорбції кальцію, і як наслідок гіперкальціємії. Раціони ACANA розроблені відповідно до потреб собак і цуценят великих порід, і містять ідеальний рівень кальцію.

Енергія. Велика кількість калорій, яке, отримує і споживає собака може привести до швидкого зростання. Чи не сформований кістяк змушений підтримувати цей надмірна вага, в результаті чого відбувається руйнування кісткових тканин, з подальшою мальформації (розм'якшення) і / або мальартікуляціей суглобів. Комерційні корми містять три основних джерела енергії: білки, жири і вуглеводи.

Раціони ACANA Large Breed Puppy містить помірну кількість жиру, багаті на протеїн і що особливо важливо-мають низький рівень вуглеводів. Вуглеводи швидко і легко перетворюються в цукру, і є основною причиною надмірної ваги. Обмеження вуглеводів в раціонах створює ідеальні умови для підтримки відмінного фізіологічного стану у всіх собак, включаючи цуценят і собак великих порід.

Cодержат чи антибіотики в ваших м'ясних інгредієнтів? Що щодо гормонів?

Ми не купуємо інгредієнти масово, як це роблять виробники традиційних кормів. Тому для виготовлення кожної формули ми використовуємо свіжі місцеві м'ясні інгредієнти, які сертифіковані на відсутність антибіотиків і штучних гормонів росту.