Шановні клієнти, діюча пропозиція обмежена в асортименті та ще багато корму у нас в наявності.
Оріджен та Акана вже прямують з Канади в Україну!
Оскільки порт в Одесі тимчасово закритий, нові надходження кормів для Ваших улюбленців пройдуть трохи довший шлях ніж зазвичай і надійдуть в продаж вже в першій половині травня. Пишіть нам у Facebook www.fb.com/apgua , Instagram www.instagram.com/acana_orijen.ua або на пошту info@acana.com.ua і ми допоможемо Вам підібрати тимчасову альтернативу на час відсутності Вашої улюбленої формули корму.

Біологічно Відповідні™ сухі корми для собак

ЛІНІЯ CLASSICS

Переповнені користю, для повноцінного харчування Вашого вихованця, формули лінії ACANA Classics містять 50% м'яса, включаючи свіже м'ясо курчат, індички і цільні яйця з місцевих степових ферм, цінні види червоного м'яса, вирощеного на канадських пасовищах або рибу виловлену в Тихому Океані.

✔ 50% М'ЯСА

✔ 1/3 СВЕЖЕЕ ИЛИ СЫРОЕ М'ЯСО

✔ 3 ВИДУ М'ЯСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

✔ WHOLEPREY™

ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ

НІЗКОГЛІКЕМІЧЕСКІМ ОВЕС

ЛІНІЯ HERITAGE

Лінія ACANA HERITAGE - це корми для собак всіх порід на всіх стадіях життя. Високопротеїнові з низьким вмістом вуглеводів, без зерна, формули HERITAGE містять 60-75% м'яса, включаючи м'ясо курчат, цільні яйця і камбалу, виловлену в дикій природі.

60% - 75% М'ЯСА

1/3 СВІЖЕ М'ЯСО

3 ВИДА МЯСНЫХ ИНГРЕДИЕНТОВ

WHOLEPREY™

ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ

БЕЗ ЗЕРНА

ЛІНІЯ REGIONALS

ACANA REGIONALS є відображенням багатства Канадської природи, корми містять м'ясо птиці та виловлену на волі рибу з родючих ферм і чистих вод Західної Канади. Багаті на протеїни, з низьким вмістом вуглеводів, формули REGIONALS 70% складаються з м'яса.

70% М'ЯСА

1/2 СВІЖЕ М'ЯСО

5 ВИДІВ СВЕЖОГО М'ЯСА

WHOLEPREY™

ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ

БЕЗ ЗЕРНА

ЛІНІЯ SINGLES

Ідеально підходять для собак з чутливим травленням і схильністю до алергії, ACANA Singles - це біологічно Відповідні корми ™ з єдиним джерелом м'ясних інгредієнтів. Формули цієї лінії містять 50% м'яса Новозеландського ягняти або канадської качки або свинини з Альберти. Всі інгредієнти представлені у співвідношенні WholePrey ™, що забезпечує повноцінне харчування для Вашої собаки.

50% М'ЯСА

1/2 СВІЖЕ М'ЯСО

ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО М'ЯСНИХ ПРОТЕЇНІВ

WHOLEPREY™

ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ

БЕЗ ЗЕРНА