Adult Small Breed

Для дорослих собак малих порід

Не зважаючи на те що вони зовсім не великі, собаки малих порід мають такі ж потреби у харчуванні, як і їх більші родичі. Це означає що їм необхідні раціони з високим вмістом різноманітних м'ясних інгредієнтів - джерел необхідних для їх здоров'я протеїнів та жиру.Формула АКАНА Едалт Смол Брід переповнена м'ясними інгредієнтами, включаючи м'ясо курчат, вирощених на вільному вигулі та камбалу виловлену в дикій природі. Інгредієнти представлені у співвідношені WholePrey, включаючи м'ясо, органи, хрящі та кістки, з додаванням високопоживних яєць, щоб ваш маленький собака отримував все необхідне щоб залишатись щасливим, здоровим та сильним.

Фасування 340 г, 2 кг, 6 кг, 11.4 кг відтепер у оновленій упаковці

ACANA Відрізняється

Високий вміст м'ясних інгредієнтів

Високопротеїновий раціон призначений для харчування Вашого собаки

WholePrey Суперфуд

М'ясо птиці, органи та хрящі - забезпечують надходження нутрієнтів у найбільш натуральній та поживній формі

Свіже, Сире та Регіональне

Інгредієнти доставляються на наші кухні Свіжими або Сирими людьми, яким ми віримо.

Смак, що захоплює

Кожна гранула сповнена ліофілізованою (фріз-драйд) печінкою для смаку, від якого перехоплює подих

Якісні інгредієнти роблять корм кращим

60 %

ЯКІСНІ М’ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ

+

40 %

ОВОЧІ, ФРУКТИ, ТРАВИ

*нутрієнти мають природне походження з натуральних інгредієнтів. +також ми додаємо вітаміни, мінерали, натуральні консерванти та пробіотикиACANA НЕ ОБМЕЖУЄТЬСЯ 1м ІНГРЕДІЄНТОМ У СПИСКУ™

Читати більше
Інгредієнти

Свіже м’ясо курчати (12 %), висушене м’ясо курчати (12 %), висушене м’ясо індички (12 %), червона сочевиця, зелений горошок, квасоля, курячий жир (5 %), лівер курчати (печінка, серце, нирки) (4 %), висушений оселедець (4 %), свіжі цільні яйця (4 %), свіжа камбала (3 %), жир з оселедця (3 %), в’ялена люцерна, зелена сочевиця, жовтий горошок, клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (1 %), висушена ламінарія, свіжий гарбуз, свіжий мускатний гарбуз, свіжий пастернак, капуста кале, свіжий шпинат, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінка індички, свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтеї, плоди шипшини. ДОБАВКИ (в кг): Харчові добавки: цинку хелат амінокислоти гідрат: 100 мг. Зоотехнічні добавки: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 КУО.

Енергетична цінність: 3510 ккал/кг (421 ккал в 250мл/120 г мірний стакан), де джерелом 31% енергії являється протеїн, 28 % походять з овочів та фруктів та 41% з жиру.

Раціон ACANA Small Breed створений у відповідності до рівнів поживності встановлених FEDIAF для собак всіх стадій життя, включаючи собак великих порід в період зростання.

Гарантований аналіз

Протеїн (мін.) 31 %

Жир (мін.) 17 %

Клітковина (макс.) 5 %

Зола 7 %

Вологість (max.) 12 %

Кальцій (мін.) 1.4 %

Фосфор (мін.) 1.1%

Омега-3 (мін.) 1 %

Омега-6 (мін.) 2.6 %

ДГК (мін.) 0.3 %

ЕПК (мін.) 0.3 %

Глюкозамін (мін.) 1400 мг/кг

Хондроїтин (мін.) 900 мг/кг

Рекомендації з годування:

Активний спосіб життя

Вага собаки / грам/день

2 кг 40 г

5 кг 90 г

7 кг 120 г

10 кг 160 г

Малоактивний спосіб життя

Вага собаки / грам/день

2 кг 30 г

5 кг 60 г

7 кг 90 г

10 кг 120 г

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.